Nový život začíná v pondělí

Napsal Smi (») v úterý 15. 4. 2014 v kategorii Deníček, přečteno: 2022×

Zítra je to 14 dní co jsme se rozešli. Nemám pocit, že je to 14 dní... už to tak nebolí, ale jako by to bylo včera. Přijde mi to jako chvilka a pořád sem si na to nějak nezvykla. Asi to ještě nějakou dobu potrvá prostě no.

Každopádně včera se konečně něco podařilo! Odpověděla jsem na 4 inzeráty co se týče práce a ze 2 mi napsali a z 1 dokonce že mě zvou na osobní schůzku! Hurá! Až mě uslyší tak mě zase pošlou domů, ale aspoň si vyzkouším jak takový pohovor chodí a příště budu mít zase větší šance. Jsem z toho nervózní už ted. Mám kupu věcí do školy, musím dopsat bakalářku (včera odesláno učitelce), učit se na stáznice, mám příští týden zkoušku nebo dvě a ještě se učit na přijímačky. Prostě je toho hafo :( Navíc na ty zkoušky nemám ty materiály vytisknutý protože došla barva u bývalého přítele kde sem přes víkend byla se psem a já sama tiskárnu nemám. Takže se to budu muset naučit z počítače nebo si to růčo fůčo přepsat - alespoň to nejdůležitější.

Takže program na dnešek mám - učit se, učit se, učit se a uklízet. A odpoledne mám dvě hodiny angličtiny, tak se musím nachystat na to. Doufám, že cestou nezmoknu tak hrozně jako včera, měla sem pak pod sebou na židli loužičku jak sem byla celá mokrá :D

Taky musím vrátit knížky do knihovny tady u nás plus v HK je prodloužit, jenže sem zapoměla přihlašovací údaje k účtu a nemůžu se tam dostat. Papírek kde byly napsané mám kdo ví kde, asi sem ho v tom stěhování ztratila a ty knížky potřebuju ještě na 2 měsíce mít u sebe :( Musím to nějak vykoumat.

Včera vlastně začal můj nový život - definitivně sem se přestěhovala a poprvé tu spala. Naštěstí je tu příjemný klid, občas člověk slyší někoho mluvit nebo tak, tak ví že tu není sám, a je tu dobře. Žádná auta mi kolem nejezdí, vlak taky neslyším... Jen ten výhled nemám nic moc, ale to je detail. Sice koukám do nějakého baráku, ale vypadá to jako areál bývalé firmy nebo tak něco a okna jsou prázdná, takže mi sem nikdo nečučí. Ani kolem dveří mi nikdo nechodí, protože bydlím skoro poslední na chodbě a za mnou je už jen jeden byt. Nevím teda ještě kdo tam bydlí, občas někoho potkám ale nevím kdo bydlí kde a ským nebo sám a jak. To musím vykoumat časem. Taky musím popsat zvonky a vyzkoušet který z venku je ke mě. Na to si pozvu nějakou kamarádku nebo někoho :)

P.S. Bude to bez obrázků, mám jen mobilní internet a malý limit na data, tak musím šetřit.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Diana z IP 193.164.219.*** | 16.12.2019 16:01
Jo rozchod je těžký a ještě k tomu třeba po 5letech. To je jako zacinat uplne nový život od začátku. Co se týká stěhování až po takový to urovnání si věci podle sebe. Taky sem si tím prošla, po rozchodu po dlouhodobém vztahu. Shánět nové bydlení které jsem nakonec našla tady www.eurobydleni.cz Až asi po 2 měsících bylo vše v klidu a taková ta denní rutina už byla zaběhla.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři