Smi

Motto: - Když jsi se narodil, všichni se smáli a ty jsi plakal. Žij tak, aby všichni plakali až budeš umírat a ty jsi se mohl smát.

Věk: - 21let

Váha: - 57,3kg

Bydliště: - malá vesnička pod Orlickými horami

Zájmy: - angličtina, vaření, můj psík, sport a teď i škola

Mám ráda: - upřímnost, dobré jídlo, pokec s přáteli, agi partu na cvičáku

Nemám ráda: - přetvářku, pomluvy za zády, šeredný počasí

e-mail: smi.dokazuto@gmail.com

Také jsem si řekla, že bych mohla napsat něco o sobě a o tom, jak se to s mojí váhou vyvíjelo.

Nikdy jsem nebyla super stíhlá, ale ani tlustá. Co si pamatuju, řekla bych, že sem měla pár kilo navíc. Nebyli vidět svaly, spíš troška tuku. Mamka byla štíhlá jen zamlada, táta tak na vojně možná. Ani jeden zdravou stravu moc neřešil a já taky ne. Jedla sem, co mi dali v jídelně nebo doma. Párky s kaší a podobně....

Nikdy jsem moc nesportovala, ale ani málo. S našima jsme trávili dovolenou na kole, o víkendech výlety. Několikrát do roka jsem byla na horách a nachodila dost kilometrů, v zimě na lyže i na běžky.

Myslím, že jsem zhubla až v léte 2006. Cochila jsem 3 týdny po horách, denně tak 15-20km. Šlo to samo, když jsem z toho 14 dní měli teplé jídlo jednou deně. Na zádech toho člověk tolik neunesl, že?:) V Říjnu toho roku jsem potkala svého Drahého. A taky jsem začala tloustnout. naši neměli nikdy moc peněz a i když se nejedlo zdarvě, nejedlo se moc a sladký. Ale s přítelem jsme hodně chodili do kina, na večeře...a já nebyla zvyklá se hlídat. Přibrala jsem první kilčo...tak to šlo postupně dál a dál, až cca na 55kg? Přítel mě upozorňoval, že jsem přibrala. Že vypadám dobře, ale musím něco dělat, jinak to bude horší. Ale já byla hluchá.

Loni v zimě jsem se dostala na 59kg. Válení se atd...taky hádky a další věci, který zajídám. Zároveň jsem ale zhubla cca na 55,?. Každý den jsem ušla cca 5km se psem.